Opłaty - Przedszkole Miejskie nr 6 w Toruniu

OPŁATY  ZA  PRZEDSZKOLE

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 13 czerwca 2013 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw, art. 5a

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 01. 09. 2013 r zmieniają się zasady odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu.

Wysokość opłaty za godzinę zajęć poza podstawą programową (8:00 - 13:00) wynosi 1 zł. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do przedszkola opłata wynosi 0,50 gr za każde dziecko.

Poza tym w przedszkolu obowiązuje stawka żywieniowa za trzy posiłki dziennie w kwocie 5,00 zł

Zmiany zadeklarowanych godzin uczęszczania dziecka do przedszkola
rodzic/opiekun prawny może dokonać w każdym czasie, w formie pisemnej
ze skutkiem od pierwszego dnia następnego miesiąca .

Opłatę za przedszkole rodzice wnoszą z góry do 10-go dnia bieżącego miesiąca na konto bankowe przedszkola

Bank Millennium S.A.

63 1160 - 2202 - 0000 - 0001 - 7624 - 1395

Na blankiecie wpłaty należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, miesiąc za który dokonywana jest wpłata.