Ogłoszenia - Przedszkole Miejskie nr 6 w Toruniu

Drodzy Rodzice!

Co ciekawego czeka nas w maju?

 Wycieczka do straży pożarnej – prezentacja zawodu,
 Uroczystość z okazji dnia Mamy i Taty,
 Spotkanie z Toruńską Orkiestrą Kameralną CKK Jordanki,

Drodzy Rodzice.
Serdecznie zapraszamy na Uroczystość z okazji Waszego święta w dniu 26.05.17r. (piątek) na godzinę 12.30.
Panie wraz z dziećmi

Drodzy Rodzice!
W związku z uzgodnieniami na zebraniu grupowym w grupie „Mrówki” dzieci
1 x w miesiącu będą uczestniczyły w warsztatach muzycznych organizowanych
w „Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki” przy ul. Aleja Solidarności 1-3.
Daty warsztatów w roku szkolnym 2016/2017:
18.10.16r  (wtorek) godz. 11
21.11.16r. (poniedziałek) godz. 11
19.12.16r. (poniedziałek) godz. 11
23.01.17r. (poniedziałek) godz. 12
27.02.17r. (poniedziałek) godz. 10
20.03.17r. (poniedziałek) godz. 11
24.04.17r. (poniedziałek) godz. 10
29.05.17r. (poniedziałek) godz. 10
19.06.17r. (poniedziałek) godz. 10

Koszt jednorazowego biletu wstępu dla dziecka to 5zł.
Pieniążki będziemy zbierały przed każdym wyjściem.
Prosimy, aby w dniu warsztatów dziecko ubrane było w strój wyjściowy (elegancki).